• Telefon

    0(312) 354 05 10

  • Mail

    info@gmggarage.com.tr

  • İletişim

Body Kit Uygulama

Farklılık tutkunlarına hitap eden body kit modifiye amacıyla uygulanıyor olsa da asıl amacın aracın aerodinamik kriterlerinin güçlendirmesi olduğu unutulmamalıdır. Uygulama noktası olan rüzgâr sürtünme karakteristiğini değiştirme açısından uygulanan yöntem; aracın yol tutuş gücünü arttırıcı bir rol oynamaktadır. Fiber ve karbonfiber seçeneklerinin yanı sıra görsellikten ziyade yol tutuş gücüne önem veren kullanıcılar için plastik seçeneğimiz de vardır.

Aracın dış görünümünde yakalanan görsel estetik aracın aerodinamik yapısındaki güçlendirmeyle birleşmektedir. Yüksek performans hedefine de ulaşılacağı gerçeğinden hareketle şekilden içeriğe, içerikten güce giden tatmin edici bir yol tutuşu için tercih edilesi bir yöntemdir.

Body kit uygulamaları hafif ve ağır olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hafif projeler hazır kalıbı bulunan projelerdir ve aracın tamponunun kalıp halinde yine aynı marka otomobile uygulanması işlemi olarak tanımlanmaktadır ve montajı kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Ağır projelerde öncelikle araçların fotoğrafı çekilir ardından bu fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılmak suretiyle müşterinin isteği ve zevkine göre uygulanmaktadır.

Her araç için ayrı uygulamalarla seçenek yelpazesinin geniş olduğu body kit uygulamalarımız müşteri tercihlerine göre şekillenen ve şekillendirilen bir yöntem olarak bir telefon kadar uzağınızda durmaktadır.

Camaro RS ZL1 Front Bumper Kit

E60 M Performance Kit

E63 Facelift AMG Performance Kit

E92 M Performance Kit

F10 M Performance Kit

F10 M5 Performance Kit

F30 M Performance Kit

F30 M3 Performance Kit

F32 M Performance Kit

Range Rover Autobiography Kit